Македонски | Shqip | English |

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


29 Nov 07:36 Automobiles , Kumanovo

FIAT IDEA 1.4 70kw 95ks -06

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
27 Nov 16:48 Automobiles , Skopje , Aerodrom

Fiat Idea 1.4

2 650 EUR

Year: 2005
Mileage: 130 000 - 139 999
24 Nov 16:53 Automobiles , Skopje , Karposh

FIAT IDEA 1.3 D Multijet -04

2 500 EUR

Year: 2004
Mileage: 160 000 - 169 999
29 Sep 21:01 Automobiles , Štip

Fiat Idea 1.4 -05

Year: 2005
Mileage: 140 000 - 149 999
24 Jul 13:09 Automobiles , Kavadarci

Fiat Idea 1.9 TDI

1 800 EUR Намалена цена

Year: 2004
Mileage: 190 000 - 199 999
15 Jul 12:51 Automobiles , Gostivar

Fiat Idea 1.4l -06

2 750 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
28 Jun 17:41 Automobiles , Skopje , Butel

Fiat Idea 1.3 multijet

2 750 EUR

Year: 2006
Mileage: 150 000 - 159 999
To the top