Македонски | Shqip | English |

Tetovo | Vehicles | Automobiles | Fiat | Palio

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


11 Mar 20:02 , ,

Saraj

250 EUR

Year: 2000
Mileage: 20 000 - 24 999
10 Feb 22:36 , ,

Fiat Palio -00 1.7 TD

Year: 2000
Mileage: 130 000 - 139 999
10 Sep 19:30 , ,

Fiat Palio td 1.7

500 EUR

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
14 May 15:22 , ,

Fial Palio

Year: 1999
Mileage: 170 000 - 179 999
15 Apr 21:14 ,

Fiat Palio vo top sostojba

1 100 EUR

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
22 Dec 01:16 , ,

Fiat Palio weekend 1.7 td

1 000 EUR

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
21 Oct 15:21 , ,

Fiat Palio

1 500 EUR

Year: 1999
Mileage: 120 000 - 129 999
10 May 18:47 ,

Fiat Palio

750 EUR

Year: 1998
Mileage: 85 000 - 89 999
13 Mar 19:35 ,

Fiat Palio

Year: 1999
Mileage: 200 000 - 249 999
08 Mar 14:43 ,

Fiat Palio 1.2

1 350 EUR Намалена цена

Year: 2000
Mileage: 150 000 - 159 999
To the top