Македонски | Shqip | English |

Strumica | Vehicles | Automobiles | Fiat | Punto Evo

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Yesterday 19:46 Store ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET 55KW EURO 5 NOVO

4 100 EUR

Year: 2012
Mileage: 150 000 - 159 999
22 Jan 11:00 ,

FIAT PUNTO 1.3 multijet

5 500 EUR

Year: 2011
Mileage: 150 000 - 159 999
10 Jan 14:09 , ,

Fiat Punto

Year: 2010
Mileage: 95 000 - 99 999
06 Dec 09:07 ,

Fiat Punto Evo

Year: 2010
Mileage: 60 000 - 64 999
18 Oct 17:27 , ,

Fiat Grande punto evo 1.3 multijet 55kw

4 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 160 000 - 169 999
01 Jun 18:09 ,

Fiat Punto Evo Sport

6 500 EUR

Year: 2012
Mileage: 45 000 - 49 999
20 Feb 23:11 ,

Fiat Punto Evo 1.3 Multy Jet

5 900 EUR

Year: 2011
Mileage: 60 000 - 64 999
21 Oct 13:21 ,

Fiat Punto Evo -10

Year: 2010
Mileage: 45 000 - 49 999
01 Mar 08:57 , ,

Fiat Punto Evo -07

3 200 EUR

Year: 2007
Mileage: 5 000 - 9 999
To the top