Македонски | Shqip | English |

Karbinci | Vehicles | Automobiles | Fiat | Tempra

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


20 Dec 15:58 Store ,

Fiat Tempra 1.9 tds turbo diesel 66kw

1 300 EUR

Year: 1992
Mileage: 250 000 - 299 999
15 Jul 16:23 ,

Fiat Tempra 1.6

750 EUR

Year: 1993
Mileage: 150 000 - 159 999
To the top