Македонски | Shqip | English |

Kavadarci | Vehicles | Automobiles | Fiat | Tipo

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


11 Jan 18:50 ,

Fiat tipo 1.6

550 EUR

Year: 1993
Mileage: 180 000 - 189 999
23 Dec 14:51 ,

Fiat Tipo

600 EUR

Year: 1993
Mileage: 180 000 - 189 999
16 Dec 17:31 ,

Fiat Tipo 1.7 dizel

600 EUR

Year: 1995
Mileage: 10 000 - 14 999
31 Oct 13:28 ,

Fiat Tipo

11 500 EUR Намалена цена

Year: 2017
Mileage: 15 000 - 19 999
13 Oct 10:44 ,

Fiat Tipo 1.6

400 EUR

Year: 1995
Mileage: 10 000 - 14 999
18 Sep 12:23 ,

Fiat Tipo 1.4

700 EUR

Year: 1995
Mileage: 95 000 - 99 999
10 Sep 04:17 ,

Fiat Tipo

600 EUR

Year: 1994
Mileage: 170 000 - 179 999
31 Aug 01:28 , ,

Fiat tipo plin Atest registrirano

650 EUR

Year: 1994
Mileage: 180 000 - 189 999
31 Aug 01:28 , ,

Fiat Tipo

650 EUR

Year: 1995
Mileage: 150 000 - 159 999
26 Aug 02:28 ,

Fiat Tipo

650 EUR

Year: 1994
Mileage: 170 000 - 179 999
To the top