Македонски | Shqip | English |

Kavadarci | Vehicles | Automobiles | Fiat | Uno

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


21 Jan 14:08 , ,

Fiat Uno 1.0 plin

1 000 EUR

Year: 1997
Mileage: 200 000 - 249 999
18 Jan 13:15 ,

Fiat Uno -98

500 EUR

Year: 1998
Mileage: 150 000 - 159 999
17 Dec 18:54 ,

Fiat UNO 1.0

550 EUR

Year: 1997
Mileage: 200 000 - 249 999
17 Dec 00:36 ,

Fiat Uno 1.0 -00

1 250 EUR

Year: 2000
Mileage: 110 000 - 119 999
16 Nov 09:17 ,

Fiat Uno 1.0 Fire

750 EUR

Year: 1999
Mileage: 95 000 - 99 999
28 Sep 23:33 ,

Fiat Uno

1 200 EUR

Year: 2001
Mileage: 110 000 - 119 999
23 Sep 09:39 , ,

Fiat Uno

1 500 EUR

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
31 Aug 01:28 , ,

Fiat Uno dizel

400 EUR

Year: 1995
Mileage: 200 000 - 249 999
To the top