Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles | Ford | Fiesta

Today 22:28 ,

FORD FIESTA 2009

4 250 EUR

Year: 2009
Mileage: 140 000 - 149 999
Today 20:39 , ,

Ford Fiesta -12

5 000 EUR

Year: 2012
Mileage: 160 000 - 169 999
Today 18:20 , ,

FORD FIESTA 1.6 TDCI Econetic -10

7 990 EUR

Year: 2010
Mileage: 45 000 - 49 999
Today 09:04 , ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI -02 KLIMA KAKO NOVO FULL

2 499 EUR

Year: 2003
Mileage: 160 000 - 169 999
Today 08:46 , ,

FORD FIESTA 1.5 TDCI 75KS TREND -13

5 800 EUR

Year: 2013
Mileage: 130 000 - 139 999
Yesterday 23:31 ,

Ford Fiesta 1.8 dizel

650 EUR

Year: 1995
Mileage: 15 000 - 19 999
Yesterday 14:43 , ,

Ford Fiesta 1.4tdci 50kw TITANIUM -09

4 550 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 14:04 ,

Ford Fiesta

Year: 2004
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 11:51 ,

Ford Fiesta -95

12 000 MKD

Year: 1995
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 10:59
Линк
, ,

Ford Fiesta -12

4 900 EUR

Year: 2012
Mileage: 15 000 - 19 999
24 Nov 15:28 , ,

Ford Fiesta 75ks

2 799 EUR

Year: 2006
Mileage: 130 000 - 139 999
24 Nov 14:44 Store ,

FORD FIESTA 1.25 BENZIN 80KS TREND 2016G

7 990 EUR

Year: 2016
Mileage: 50 000 - 54 999
24 Nov 12:00 ,

Ford Fiesta 1.4 GPL

4 800 EUR

Year: 2012
Mileage: 180 000 - 189 999
24 Nov 11:13 , ,

Ford Fiesta Titanium Voice Control

6 650 EUR Намалена цена

Year: 2012
Mileage: 120 000 - 129 999
24 Nov 08:59 ,

Ford Fiesta

2 850 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Nov 19:19 , ,

Ford fista 1.8 dizel registrirana

1 350 EUR

Year: 1999
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Nov 15:27 , ,

Ford Fiesta 1.8d registrirana

1 350 EUR

Year: 1999
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Nov 13:14 Store ,

Ford Fiesta 1.4 i so Metan Fabric Full -06

2 550 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
22 Nov 18:24 Store ,

FORD FIESTA 1.2 BENZIN 55KW -07

2 650 EUR

Year: 2007
Mileage: 180 000 - 189 999
22 Nov 08:42 , ,

Ford Fiesta 1.4 tdci -09

4 000 EUR

Year: 2009
Mileage: 130 000 - 139 999
21 Nov 14:07 , ,

Ford Fiesta 1.3 -01 Reg 09 2021

1 150 EUR Намалена цена

Year: 2001
Mileage: 180 000 - 189 999
21 Nov 11:39 Store ,

FORD FIESTA VAN 1.6tdci 2012 godina

4 500 EUR

Year: 2012
Mileage: 170 000 - 179 999
21 Nov 10:27 Store ,

Ford fiesta 1.6 TDCI 2015

7 490 EUR

Year: 2015
Mileage: 140 000 - 149 999
20 Nov 15:59 Store ,

FORD FIESTA 1.3i 44kw KLIMA -98 AVTOCENTAR

1 100 EUR

Year: 1998
Mileage: 160 000 - 169 999
20 Nov 10:30 Store , ,

FORD FIESTA 1.5 Tdci -14

6 990 EUR

Year: 2014
Mileage: 160 000 - 169 999
18 Nov 15:31 , ,

Ford Fiesta 1.4 Dizel

3 200 EUR

Year: 2005
Mileage: 60 000 - 64 999
18 Nov 07:44 Store ,

FORD FIESTA -05

2 600 EUR

Year: 2005
Mileage: 190 000 - 199 999


To the top