Македонски | Shqip | English |

Karbinci | Vehicles | Automobiles | Ford | Fiesta

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


09 Jan 16:38 Store ,

FORD FIESTA VAN 1.4 TDCI -10

Year: 2010
Mileage: 160 000 - 169 999
01 Nov 15:28 ,

Ford Fiesta 1.4

2 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Jun 16:57 ,

Ford Fiesta

700 EUR

Year: 1993
Mileage: 95 000 - 99 999
16 May 16:18 ,

Ford Fiesta 1.4 tdci -07

3 000 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
05 May 21:50 ,

Ford Fiesta 1.4 tdci -07

3 000 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
21 Mar 14:52 Store ,

FORD FIESTA -17

Year: 2017
Mileage: 55 000 - 59 999
27 Oct 08:03 ,

FORD FIESTA

900 EUR

Year: 1993
Mileage: 130 000 - 139 999
02 Jul 16:44 ,

Ford Fiesta

Year: 2002
Mileage: 140 000 - 149 999
11 Dec 10:22 ,

Ford Fiesta 1.3 Benzin

1 000 EUR

Year: 1997
Mileage: 170 000 - 179 999
To the top