Македонски | Shqip | English |

Karbinci | Vehicles | Automobiles | Ford | Focus

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


28 Nov 18:07 ,

Ford Focus

4 200 EUR

Year: 2005
Mileage: 20 000 - 24 999
07 Nov 11:33 ,

FORD FOCUS

2 450 EUR

Year: 2000
Mileage: 300 000 - 349 999
24 Oct 09:27 ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90KS PERFEKTEN

2 750 EUR

Year: 2006
Mileage: 150 000 - 159 999
21 Sep 12:32 ,

Ford Focus Ghia PERFECT

2 000 EUR

Year: 2001
Mileage: 200 000 - 249 999
24 Jun 01:41 ,

Ford Focus Sedan 1.6 benzinec kako od salon

7 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 120 000 - 129 999
17 Apr 22:05 ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI DIZEL

3 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
06 Dec 14:47 Store ,

FORD FOCUS II -06

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
27 Nov 12:49 ,

Focus 1.8 turbo diesel

Year: 2000
Mileage: 250 000 - 299 999
To the top