Македонски | Shqip | English |

Kavadarci | Vehicles | Automobiles | Ford | Taunus

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


05 Jan 18:30 ,

Ford taunus 1974

2 800 EUR

Year: 70s
Mileage: 90 000 - 94 999
04 Sep 21:03 ,

Ford Taunus 20M 2000S V6 P7B

10 000 EUR

Year: 70s
Mileage: 45 000 - 49 999
01 Jul 14:12 ,

FORD 12-M TAUNUS

Year: 70s
Mileage: 95 000 - 99 999
12 Mar 14:55 ,

Ford 12-M Taunus -70

Year: 70s
Mileage: 140 000 - 149 999
06 May 21:08 ,

Ford Taunus

Year: 1980
Mileage: 140 000 - 149 999
10 Apr 11:40 , ,

FORD TAUNUS 1.6 GT

Year: 70s
Mileage: 0 - 4 999
11 Nov 14:59 ,

Ford 12-M Taunus

Year: 70s
Mileage: 60 000 - 64 999
17 Jan 20:03 , ,

Ford Taunus L -71

1 500 EUR

Year: 70s
Mileage: 70 000 - 74 999
21 Oct 18:13 ,

Ford Taunus kupe -67

2 000 EUR

Year: 60s
Mileage: 50 000 - 54 999
07 Oct 20:33 , ,

Ford Taunus M12 old timer -60

Year: 60s
Mileage: 100 000 - 109 999
To the top