Македонски | Shqip | English |

Tetovo | Vehicles | Automobiles | Honda | FR-V

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


26 May 12:50 Store ,

Honda FR-V 2.2 ctdi extra moze zamena

5 199 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
15 May 18:16 Store ,

Honda FR-V 2.2i-ctdi

3 900 EUR

Year: 2005
Mileage: 180 000 - 189 999
08 May 20:37 ,

Honda FR-V 2.2 Diesel

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
04 May 10:51 Store ,

Honda FR-V 2.2 ctdi extra moze zamena

5 199 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
31 Mar 01:05 Store ,

Honda FR-V 2.2 cdti 140ks -07

Year: 2007
Mileage: 130 000 - 139 999
29 Jan 11:05 , ,

HONDA FR-V 2.2 CTDI -06 FRV

4 700 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
23 Oct 20:36 , ,

HONDA FR-V 2.2 DIZEL

4 300 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
To the top