Македонски | Shqip | English |

Kumanovo | Vehicles | Automobiles | Honda | Prelude | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


20 Oct 00:33 Automobiles , Skopje , Kisela Voda

Honda Prelude

1 700 EUR

Year: 1994
Mileage: 200 000 - 249 999
09 Feb 11:59 Automobiles , Skopje , Gazi Baba

Honda Prelude

2 300 EUR

Year: 1997
Mileage: 180 000 - 189 999
02 Jan 16:51 Automobiles , Skopje , Gjorce Petrov

Honda Prelude -99

2 000 EUR

Year: 1999
Mileage: 190 000 - 199 999
14 Dec 09:50 Automobiles , Skopje , Gazi Baba

HONDA PRELUDE

2 500 EUR

Year: 1997
Mileage: 180 000 - 189 999
23 Sep 20:46 Automobiles , Veles , Gradsko

Honda Prelude 2.0 98kw -95

2 500 EUR

Year: 1995
Mileage: 250 000 - 299 999
17 May 18:38 Automobiles , Bitola

Honda Prelude -82

Year: 1982
Mileage: 20 000 - 24 999
16 Mar 20:00 Automobiles , Skopje , Aerodrom

Honda Prelude - 93

1 000 EUR

Year: 1993
Mileage: 200 000 - 249 999
18 Jan 21:28 Automobiles , Tetovo

Honda Prelude - 94

2 000 EUR

Year: 1994
Mileage: 190 000 - 199 999
To the top