Македонски | Shqip | English |

Kavadarci | Vehicles | Automobiles | Hyundai | Elantra

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


23 Jan 19:56 , ,

Hyundai Elantra moze i zamena

2 200 EUR

Year: 2002
Mileage: 300 000 - 349 999
22 Jan 13:27 Store ,

Hyundai Elantra 1.6i

1 950 EUR

Year: 2005
Mileage: 170 000 - 179 999
01 Oct 16:12 , ,

Hyndai Elantra

1 100 EUR

Year: 1997
Mileage: 250 000 - 299 999
07 May 09:13 ,

HYUNDAI ELANTRA -04

3 500 EUR

Year: 2004
Mileage: 95 000 - 99 999
27 Sep 21:18 ,

Hyundai Elantra

12 000 EUR

Year: 2013
Mileage: 15 000 - 19 999
05 Apr 22:10 ,

Hyundai Elantra 1.6 TNG STAKLO

2 250 EUR

Year: 2001
Mileage: 150 000 - 159 999
05 Feb 18:16 , ,

HYUNDAI ELANTRA CRDI

2 000 EUR

Year: 2001
Mileage: 200 000 - 249 999
10 Oct 15:48 ,

Hyundai Elantra

2 600 EUR

Year: 2003
Mileage: 250 000 - 299 999
23 Apr 16:29 ,

Hyundai Elantra

2 200 EUR

Year: 2001
Mileage: 170 000 - 179 999
To the top