Македонски | Shqip | English |

Berovo | Vehicles | Automobiles | Hyundai | H-1

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


13 Feb 17:16 ,

Hyundai H-1 -01

Year: 2001
Mileage: 200 000 - 249 999
26 Jan 13:41 ,

Hyundai 2.5td 75kw

2 150 EUR Намалена цена

Year: 2005
Mileage: 120 000 - 129 999
30 Nov 21:34 , ,

Hyundai H-1 ekstra cena

2 000 EUR

Year: 2001
Mileage: 300 000 - 349 999
30 Nov 04:20 ,

HYUNDAI H-1 -08

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
09 Oct 09:09 , ,

Hyundai H-1

2 200 EUR

Year: 2001
Mileage: 300 000 - 349 999
21 Jun 09:00 , ,

HYUNDAI H-1 2.5 CRDI -08

11 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 45 000 - 49 999
09 Mar 12:44 , ,

Hyundai H-1 ili se menuva za pick up

3 300 EUR

Year: 2002
Mileage: 300 000 - 349 999
07 Feb 23:49 , ,

HYUNDAI H-1 ITNO

3 200 EUR

Year: 2002
Mileage: 0 - 4 999
29 Jan 14:22 , ,

Hyundai H1

1 600 EUR

Year: 2003
Mileage: 170 000 - 179 999
19 Jan 22:34 , ,

Hyundai H1

Year: 2000
Mileage: 180 000 - 189 999
To the top