Македонски | Shqip | English |

Berovo | Vehicles | Automobiles | Hyundai | Matrix

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


13 Nov 09:08 , ,

prodavam hundai matrix 1/5 dci so tri cilindra

2 600 EUR

Year: 2004
Mileage: 20 000 - 24 999
26 Oct 18:47 ,

Se prodava

2 800 EUR

Year: 2005
Mileage: 180 000 - 189 999
10 Mar 18:56 , ,

Hyundai Matrix -06 moze zamena

2 700 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
09 Mar 22:51 ,

Hyundai Matrix 1.5 CRDI

2 300 EUR

Year: 2002
Mileage: 160 000 - 169 999
13 Feb 19:25 , ,

Hyundai Matrix

1 300 EUR

Year: 2002
Mileage: 300 000 - 349 999
27 Aug 12:02 , ,

Hyundai Matrix

1 200 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
16 Apr 14:50 ,

Hyundai Matrix

2 800 EUR

Year: 2002
Mileage: 130 000 - 139 999
15 Apr 12:34 ,

Hyundai Matrix

2 800 EUR

Year: 2002
Mileage: 130 000 - 139 999
25 Feb 21:25 ,

Hyundai Matrix -06 Odlicno odrzan

Year: 2006
Mileage: 100 000 - 109 999
07 Sep 20:08 , ,

Hyundai Matrix -03

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
To the top