Македонски | Shqip | English |

Berovo | Vehicles | Automobiles | Hyundai | Santa Fe

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Yesterday 11:59 , ,

HYUNDAI SANTA FE 2.0 CRDi

5 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
25 Nov 19:39 ,

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI

7 990 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 150 000 - 159 999
17 Nov 18:43
Линк
,

Dzip Santa Fe Vo Odlicna Sostojba

4 100 EUR

Year: 2005
Mileage: 300 000 - 349 999
31 Oct 13:35 ,

HYNDAI SANTA FE

6 100 EUR

Year: 2006
Mileage: 150 000 - 159 999
16 Oct 09:00 , ,

Hyundai Santa Fe 2.0 crdi

3 950 EUR

Year: 2002
Mileage: 150 000 - 159 999
16 Sep 00:01 , ,

Hyundai Santa Fe 2.0 crdi

3 950 EUR

Year: 2002
Mileage: 150 000 - 159 999
20 Aug 23:20 , ,

Hyundai Santa fe 2.2

6 000 EUR

Year: 2007
Mileage: 250 000 - 299 999
29 Jul 17:32 , ,

Dzip vo odlicna sostojba moze i zamena

1 234 EUR

Year: 2002
Mileage: 200 000 - 249 999
To the top