Македонски | Shqip | English |

Berovo | Vehicles | Automobiles | Hyundai | Sonata

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


02 Sep 22:27 , ,

hyundai SONATA 2.0 crdi

Year: 2008
Mileage: 140 000 - 149 999
31 Aug 13:09 ,

Hyundai Sonata -96

1 200 EUR

Year: 1996
Mileage: 150 000 - 159 999
09 Jan 04:33 ,

Hyundai Sonata

Year: 2006
Mileage: 20 000 - 24 999
09 Nov 19:43 ,

Hyundai Sonata

Year: 1997
Mileage: 150 000 - 159 999
20 Aug 16:49 , ,

Prodavam Hyundai Sonata 2.0 GLSI

1 EUR

Year: 1995
Mileage: 100 000 - 109 999
16 Jul 12:11 ,

Hyundai Sonata 2.0 CRDI

5 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 110 000 - 119 999
15 Mar 16:33 ,

Hyundai Sonata -07 2.0 CRDI

6 100 EUR

Year: 2007
Mileage: 100 000 - 109 999
28 Nov 11:54 , ,

Hyundai Sonata GLSI 2.0

3 000 EUR

Year: 1995
Mileage: 100 000 - 109 999
23 Oct 18:22 ,

Hyundai Sonata

9 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 130 000 - 139 999
08 Oct 20:34 ,

Hyundai Sonata CRDi 2.0 dizel 103 kw

3 900 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
To the top