Македонски | Shqip | English |

Kavadarci | Vehicles | Automobiles | Hyundai | i20

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


22 Jan 14:28 , ,

HYUNDAI i20 -10 FULL OPREMA ATEST PLIN OD MKD

3 650 EUR

Year: 2010
Mileage: 150 000 - 159 999
22 Jan 10:52 Store ,

HYUNDAI I20 1.1 CRDI 75KS -14

6 200 EUR

Year: 2014
Mileage: 180 000 - 189 999
21 Jan 10:29 Store ,

Hyundai i20 1.4 CRDi Comfort

4 700 EUR

Year: 2009
Mileage: 140 000 - 149 999
21 Dec 16:44 Store ,

HYUNDAI i20 -09 1.4 CRDi

4 400 EUR

Year: 2008
Mileage: 160 000 - 169 999
31 Aug 10:04 , ,

Ekstra cena TOP PONUDA

Year: 2009
Mileage: 120 000 - 129 999
26 Jun 08:08 ,

Hyundai I20 benzin plin

Year: 2010
Mileage: 150 000 - 159 999
07 Jun 13:16 , ,

HYUNDAI I20

4 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 100 000 - 109 999
16 Jan 18:20 ,

Hyundai i20 -14

7 500 EUR

Year: 2014
Mileage: 40 000 - 44 999
To the top