Македонски | Shqip | English |

Kavadarci | Vehicles | Automobiles | Hyundai | i30

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


22 Jan 15:07
Линк
, ,

HYNDAI i30 1.4CW

5 900 EUR

Year: 2010
Mileage: 130 000 - 139 999
19 Jan 20:06 ,

HUNDAI i30 1.6CRDI SPORT EDITION 193000km MAKSAUTO

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
19 Jan 12:01 , ,

Hyundai i30 1.6crdi 66kw -09

5 150 EUR

Year: 2009
Mileage: 180 000 - 189 999
18 Jan 09:19 Store ,

Hyundai I30 -09 1.6crdi

4 400 EUR

Year: 2009
Mileage: 120 000 - 129 999
10 Jan 20:16 , ,

Hyndai i30 benzin plin fabricki -10

5 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 140 000 - 149 999
09 Jan 09:52 Store ,

Hyundai i30 benzin/plin -09

4 690 EUR

Year: 2009
Mileage: 160 000 - 169 999
03 Jan 09:43 , ,

Hyundai I30

5 000 EUR Намалена цена

Year: 2009
Mileage: 150 000 - 159 999
20 Dec 21:09 Store , ,

HYUNDAI i30 1.6 CRDI -08 AutoBERN

5 200 EUR

Year: 2008
Mileage: 150 000 - 159 999
13 Dec 13:55 Store , ,

HYUNDAI I30 1.6CRDI 84KW -08

4 300 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
To the top