Македонски | Shqip | English |

Kumanovo | Vehicles | Automobiles | Hyundai | ix35 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


29 Oct 01:04 Automobiles , Skopje , Karposh

Hyundai ix 35 1.7 CRDi, 2011 god.

12 800 EUR

Year: 2011
Mileage: 95 000 - 99 999
06 Oct 18:29 Automobiles , Skopje

Hyndai ix 35

12 500 EUR

Year: 2012
Mileage: 50 000 - 54 999
19 Sep 11:55 Automobiles , Skopje , Kisela Voda

Hyundai IX35

Year: 2012
Mileage: 130 000 - 139 999
17 May 17:48 Automobiles , Skopje , Aerodrom

Hyundai ix35 1.7 CRDI

11 500 EUR

Year: 2013
Mileage: 150 000 - 159 999
31 Mar 17:50 Automobiles , Prilep , Krivogaštani

Hyundai ix35 2.0 CRDi

15 500 EUR Намалена цена

Year: 2011
Mileage: 50 000 - 54 999
19 Mar 18:48 Automobiles , Skopje , Karposh

Hyundai ix35 2.0 4x4 diesel 185 ks

11 800 EUR

Year: 2010
Mileage: 160 000 - 169 999
06 Mar 13:25 Automobiles , Skopje , Centar

Hyundai ix35

10 500 EUR

Year: 2012
Mileage: 100 000 - 109 999
To the top