Македонски | Shqip | English |

Kavadarci | Vehicles | Automobiles | Isuzu

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


26 Jul 23:58 ,

Isuzu Trooper 3.1DT

6 000 EUR

Year: 2001
Mileage: 160 000 - 169 999
14 Apr 20:11 ,

ISUZU TROOPER VO ODLICNA SOSTOJBA

Year: 2000
Mileage: 140 000 - 149 999
14 Dec 17:41 ,

ISUZU MIDI 7+1 PATNICKO KOMEBE

1 800 EUR

Year: 1993
Mileage: 170 000 - 179 999
01 Aug 16:49 ,

ISUZU MIDI 7+1 PATNICKO KOMEBE -93

1 800 EUR

Year: 1993
Mileage: 170 000 - 179 999
02 Jul 18:57 ,

Isuzu Trooper -87

1 600 EUR

Year: 1987
Mileage: 190 000 - 199 999
11 Sep 21:21 ,

Isuzu Trooper -02

7 500 EUR

Year: 2002
Mileage: 120 000 - 129 999
11 Sep 15:48 ,

Isuzu Trooper -02

7 500 EUR

Year: 2002
Mileage: 130 000 - 139 999
24 Jun 22:46 , ,

Isuzu Pick Up -02

Year: 2002
Mileage: 150 000 - 159 999
29 Apr 18:58 ,

Jeep Isuzi Trooper -92

1 300 EUR

Year: 1992
Mileage: 0 - 4 999
29 Jan 19:56 , ,

ISUZU PICK UP -02

Year: 2002
Mileage: 150 000 - 159 999
To the top