Македонски | Shqip | English |

Kavadarci | Vehicles | Automobiles | Kia | Carnival

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Yesterday 09:09 ,

Kia Carnival 2.9 crdi 106 kw

Year: 2006
Mileage: 250 000 - 299 999
25 Jan 12:37 , ,

Kia Carnival II 2.9 Dizel

2 000 EUR Намалена цена

Year: 2004
Mileage: 250 000 - 299 999
12 Dec 14:05 ,

KIA CARNIVAL MAX SOCUVANA

4 400 EUR

Year: 2006
Mileage: 150 000 - 159 999
22 Oct 14:23 Store ,

KIA CARNIVAL SO FULL OPREMA -07

4 500 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
11 Sep 20:25 , ,

Kia Carnival ex 2.9

6 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
08 Aug 12:32 , ,

Kia Carnival EX 2.9

4 900 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
26 Jul 01:37 , ,

Kia Carnival

1 000 EUR

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
31 May 20:55 , ,

Kia Carnival

Year: 2000
Mileage: 190 000 - 199 999
30 Apr 15:22 , ,

KIA CARNIVAL 2.9 CRDI -09

7 300 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
18 Mar 10:38 ,

KIA CARNIVAL

2 000 EUR

Year: 2001
Mileage: 300 000 - 349 999
To the top