Македонски | Shqip | English |

Kumanovo | Vehicles | Automobiles | Kia | Carnival | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Yesterday 12:37 Automobiles , Skopje , Centar

Kia Carnival II 2.9 Dizel

2 000 EUR Намалена цена

Year: 2004
Mileage: 250 000 - 299 999
09 Nov 14:18 Automobiles , Debar

KIA CARNIVAL AUTOMATIK 7SEDISTA

5 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 160 000 - 169 999
22 Oct 14:23 Store Automobiles , Vinica

KIA CARNIVAL SO FULL OPREMA -07

4 500 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
11 Sep 20:25 Automobiles , Skopje , Aerodrom

Kia Carnival ex 2.9

6 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
08 Aug 12:32 Automobiles , Skopje , Butel

Kia Carnival EX 2.9

4 900 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
26 Jul 01:37 Automobiles , Skopje , Centar

Kia Carnival

1 000 EUR

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
31 May 20:55 Automobiles , Skopje , Kisela Voda

Kia Carnival

Year: 2000
Mileage: 190 000 - 199 999
30 Apr 15:22 Automobiles , Skopje , Aerodrom

KIA CARNIVAL 2.9 CRDI -09

7 300 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
To the top