Македонски | Shqip | English |

Berovo | Vehicles | Automobiles | Kia | Cerato

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


15 Jul 14:18 , ,

KIA CERATO 1.5CRDI

3 499 EUR

Year: 2006
Mileage: 140 000 - 149 999
31 May 20:11 , ,

Kia Cerato PRV SOPSTVENIK IZUZETNA

3 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 95 000 - 99 999
20 Nov 22:05 , ,

Kia Cerato

990 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
09 Mar 18:30 , ,

KIA CERATO LX 1.5 CRDI PRV SOPSTVENIK

4 700 EUR

Year: 2006
Mileage: 90 000 - 94 999
20 Sep 13:08 ,

Kia Cerato

Year: 2005
Mileage: 120 000 - 129 999
07 Jun 13:28 , ,

KIA CERATO 1.5 CRDI 101 HP ITNO

3 200 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
09 Apr 21:46 , ,

Kia Cerato

2 800 EUR

Year: 2005
Mileage: 170 000 - 179 999
07 Oct 22:37 , ,

KIA Cerato Diesel

4 300 EUR

Year: 2006
Mileage: 250 000 - 299 999
20 Feb 11:50 , ,

KIA CERATO 1.5 DIZEL -06

4 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 110 000 - 119 999
To the top