Македонски | Shqip | English |

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


20 Nov 22:05 Automobiles , Skopje , Centar

Kia Cerato

990 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
20 Sep 13:08 Automobiles , Kumanovo

Kia Cerato

Year: 2005
Mileage: 120 000 - 129 999
07 Jun 13:28 Automobiles , Skopje , Butel

KIA CERATO 1.5 CRDI 101 HP ITNO

3 200 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
09 Apr 21:46 Automobiles , Skopje , Karposh

Kia Cerato

2 800 EUR

Year: 2005
Mileage: 170 000 - 179 999
07 Oct 22:37 Automobiles , Skopje , Kisela Voda

KIA Cerato Diesel

4 300 EUR

Year: 2006
Mileage: 250 000 - 299 999
20 Feb 11:50 Automobiles , Skopje , Centar

KIA CERATO 1.5 DIZEL -06

4 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 110 000 - 119 999
16 Jul 12:20 Automobiles , Kumanovo

Kia Carato 2.0 crdi 115 hp -05

3 200 EUR

Year: 2005
Mileage: 150 000 - 159 999
To the top