Македонски | Shqip | English |

Kavadarci | Vehicles | Automobiles | Kia | Clarus

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


25 Jan 20:27 , ,

Kia Clarus

700 EUR

Year: 1998
Mileage: 15 000 - 19 999
27 May 23:59 , ,

Kia Clarus so atest plin povolno

Year: 1998
Mileage: 140 000 - 149 999
25 Dec 10:37 , ,

Kia Clarus GLX -00 99KW

1 000 EUR

Year: 2000
Mileage: 100 000 - 109 999
09 Sep 13:22 , ,

KIA CLARUS PLIN A-TEST KLIMA REG

Year: 1999
Mileage: 160 000 - 169 999
16 Apr 20:49 , ,

KIA Clarus 2000 GLX

1 200 EUR Намалена цена

Year: 2000
Mileage: 100 000 - 109 999
13 Dec 20:37 , ,

Kia Clarius

1 000 EUR

Year: 1997
Mileage: 200 000 - 249 999
27 Nov 17:05 ,

Kia Klarus -01

1 500 EUR

Year: 2001
Mileage: 110 000 - 119 999
27 Nov 12:48 ,

Kia Clarus tng karavan vo ispravna sost

1 500 EUR

Year: 2001
Mileage: 110 000 - 119 999
24 Sep 20:25 , ,

Kia Clarus -99

Year: 1999
Mileage: 180 000 - 189 999
24 May 01:01 , ,

KIA CLARUS SO ATESTIRAN PLIN -99

1 200 EUR

Year: 1999
Mileage: 160 000 - 169 999
To the top