Македонски | Shqip | English |

Berovo | Vehicles | Automobiles | Kia | Picanto

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Yesterday 19:08 ,

Se prodava Kia Picanto

Year: 2007
Mileage: 65 000 - 69 999
06 Nov 10:46 , ,

Kia Picanto -05

2 399 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
19 Jul 23:59 , ,

Kia picanto

2 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
20 Jun 18:38 , ,

Se prodava KIA Picanto

2 850 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
26 Feb 11:20 ,

Kia Picanto 1.1i Gaz

2 300 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
19 Jan 19:34 ,

KIA PICANTO EX 1.0 FULL

2 350 EUR

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
20 Nov 13:45 , ,

Kia Picanto

2 200 EUR Намалена цена

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
15 Nov 16:24 , ,

Kia Picanto 1.0

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
To the top