Македонски | Shqip | English |

Kavadarci | Vehicles | Automobiles | Kia | Picanto

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Yesterday 14:56 ,

KIA PICANTO 1.0 2009g REG DO 01.2021 83.300km

2 800 EUR

Year: 2009
Mileage: 80 000 - 84 999
21 Jan 17:28 ,

KIA PICANTO 1.1 BENZIN PLIN

2 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 180 000 - 189 999
19 Jan 19:34 ,

KIA PICANTO EX 1.0 FULL

2 350 EUR

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
13 Jan 06:12 ,

Kia Picanto 1.0 -06

2 350 EUR

Year: 2006
Mileage: 100 000 - 109 999
20 Dec 10:31 Store , ,

Kia Picanto 1.1 benzin -06 Avto M&S

2 550 EUR

Year: 2006
Mileage: 110 000 - 119 999
20 Nov 13:45 , ,

Kia Picanto

2 200 EUR Намалена цена

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
15 Nov 16:24 , ,

Kia Picanto 1.0

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
To the top