Македонски | Shqip | English |

Kumanovo | Vehicles | Automobiles | Kia | Picanto | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Yesterday 13:45 Automobiles , Skopje , Ilinden

Kia Picanto

2 200 EUR Намалена цена

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
15 Nov 16:24 Automobiles , Skopje , Karposh

Kia Picanto 1.0

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
10 Oct 19:10 Automobiles , Skopje , Kisela Voda

KIA PICANTO PRV SOPSTVENIK

2 890 EUR

Year: 2008
Mileage: 95 000 - 99 999
26 Sep 14:22 Automobiles , Strumica

Kia Pikanto AVTOMATIK

2 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 110 000 - 119 999
19 Sep 23:13 Automobiles , Skopje , Aerodrom

Kia Picanto

2 200 EUR

Year: 2007
Mileage: 50 000 - 54 999
11 Aug 19:09 Automobiles , Skopje , Karposh

KIA PICANTO EX kako novo

2 700 EUR

Year: 2005
Mileage: 140 000 - 149 999
13 Jul 16:42 Automobiles , Bitola

Kia Picanto 1.1 CRDI -06

2 700 EUR

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
To the top