Македонски | Shqip | English |

Kumanovo | Vehicles | Automobiles | Kia | Pride | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


24 Feb 23:39 Automobiles , Skopje , Gazi Baba

Kia Pride

850 EUR

Year: 1995
Mileage: 180 000 - 189 999
03 Feb 18:33 Automobiles , Skopje , Aerodrom

Kia Pride sedan

1 050 EUR

Year: 1997
Mileage: 140 000 - 149 999
15 Nov 21:23 Automobiles , Kratovo

Kia Pride sedan

1 350 EUR

Year: 1997
Mileage: 140 000 - 149 999
10 Dec 22:15 Automobiles , Bitola

Kia Pride dobro socuvana registrirana

1 300 EUR

Year: 1997
Mileage: 95 000 - 99 999
01 Jun 21:15 Automobiles , Skopje , Gjorce Petrov

Kia Pride

Year: 1999
Mileage: 170 000 - 179 999
23 Feb 21:40 Automobiles , Skopje , Aerodrom

Kia Pride lx 1.3 tng

1 300 EUR

Year: 1998
Mileage: 190 000 - 199 999
12 Apr 09:56 Automobiles , Skopje , Centar

Kia Pride -95

Year: 1995
Mileage: 160 000 - 169 999
To the top