Македонски | Shqip | English |

Kavadarci | Vehicles | Automobiles | Kia | Shuma

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


21 Sep 22:33 ,

Kia Shuma

2 200 EUR

Year: 2000
Mileage: 130 000 - 139 999
02 Sep 21:24 ,

Kia Shuma

1 000 EUR

Year: 1999
Mileage: 180 000 - 189 999
12 Jun 08:36 ,

KIA SHUMA 1.5 BENZIN PLIN

1 500 EUR

Year: 2000
Mileage: 120 000 - 129 999
30 Apr 13:45 , ,

Kia Shuma

1 800 EUR

Year: 2000
Mileage: 170 000 - 179 999
12 Mar 20:16 , ,

Kia Shuma

1 300 EUR

Year: 2001
Mileage: 140 000 - 149 999
01 Aug 10:08 , ,

KIA SHUMA 1.5 -00

Year: 2000
Mileage: 180 000 - 189 999
To the top