Македонски | Shqip | English |

Kavadarci | Vehicles | Automobiles | Kia | Sorento

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Today 10:38 , ,

Kia Sorento 2.5 140 ks NEUVEZUVAN

5 800 EUR

Year: 2005
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 15:18 ,

Kia Sorento

1 500 EUR

Year: 2004
Mileage: 170 000 - 179 999
20 Jan 21:59 , ,

Kia Sorento moze zamena

6 300 EUR

Year: 2003
Mileage: 110 000 - 119 999
20 Jan 10:26 , ,

Kia Sorento

4 100 EUR

Year: 2003
Mileage: 0 - 4 999
14 Jan 17:34 ,

Kia Sorento

19 500 EUR

Year: 2013
Mileage: 150 000 - 159 999
13 Jan 08:48 , ,

Kia Sorento 2.5

5 500 EUR Намалена цена

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
07 Jan 21:37 , ,

KIA SORENTO -07

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
29 Dec 20:59 , ,

Kia Sorento

4 200 EUR

Year: 2002
Mileage: 170 000 - 179 999
15 Dec 21:47 , ,

Kia Sorento 2.5 CRDI 103kw 140ks

5 900 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
11 Dec 20:13 ,

Kia Sorento

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
To the top