Македонски | Shqip | English |

Sveti Nikole | Vehicles | Automobiles | Kia | Sorento

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Today 10:26 , ,

Kia Sorento

4 100 EUR

Year: 2003
Mileage: 0 - 4 999
Yesterday 10:38 , ,

Kia Sorento 2.5 140 ks NEUVEZUVAN

5 800 EUR

Year: 2005
Mileage: 120 000 - 129 999
26 Feb 16:52 , ,

Kia Sorento -11

10 800 EUR

Year: 2011
Mileage: 160 000 - 169 999
25 Feb 21:59 , ,

Kia Sorento moze zamena

6 300 EUR

Year: 2003
Mileage: 110 000 - 119 999
24 Feb 15:51 , ,

Kia Sorento 2.5 CRDI 103kw 140ks

5 650 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
19 Feb 11:10
Линк
,

Kia Sorento 2.2 crdi

9 500 EUR

Year: 2011
Mileage: 200 000 - 249 999
19 Feb 08:18 , ,

Kia Sorento 2.5 CRDi EX 4X4 -03 KOZEN SALON

5 800 EUR

Year: 2003
Mileage: 190 000 - 199 999
14 Jan 17:34 ,

Kia Sorento

19 500 EUR

Year: 2013
Mileage: 150 000 - 159 999
29 Dec 20:59 , ,

Kia Sorento

4 200 EUR

Year: 2002
Mileage: 170 000 - 179 999
11 Dec 20:13 ,

Kia Sorento

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
To the top