Македонски | Shqip | English |

Sveti Nikole | Vehicles | Automobiles | Kia | Sportage

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Yesterday 16:08 , ,

Kia Sportage -08 CRDi 2.0 117 ks 4x4 AWD

6 800 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 11:47
Linku:
,

KIA Sportage 2.0

5 700 EUR

Year: 2007
Mileage: 250 000 - 299 999
21 Feb 22:26 , ,

KIA SPORTAGE 4X4 Dizel -08 MK- Reg

5 600 EUR

Year: 2000
Mileage: 130 000 - 139 999
21 Feb 19:57 ,

KIA SPORTAGE 1.6 135hp VO EXTRA SOATOJBA

11 500 EUR

Year: 2012
Mileage: 120 000 - 129 999
21 Feb 00:25 ,

KIA SPORTAGE 4X4 DIZEL -08

5 600 EUR

Year: 2007
Mileage: 150 000 - 159 999
12 Feb 12:13 ,

Kia Sportage 1.6 GDI 135ks

9 800 EUR

Year: 2011
Mileage: 70 000 - 74 999
04 Feb 16:39 , ,

KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 4X4

8 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 95 000 - 99 999
22 Nov 23:02 , ,

Kia Sportage odlicno socuvan

12 500 EUR

Year: 2013
Mileage: 80 000 - 84 999
15 Nov 06:51 , ,

Kia Sportage -19

16 949 EUR

Year: 2019
Mileage: 0 - 4 999
14 Nov 20:53 , ,

Kia Sportaz 4x4 exstra nov so 113469 km-07

Year: 2007
Mileage: 100 000 - 109 999
To the top