Македонски | Shqip | English |

Berovo | Vehicles | Automobiles | Kia | Venga

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Yesterday 20:25 , ,

KIA VENGA 1.4 Atest plin-Neuvezena

5 900 EUR

Year: 2011
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 18:21 ,

KIA VENGA

6 900 EUR

Year: 2011
Mileage: 10 000 - 14 999
02 Mar 09:04 , ,

Kia Venga crdi

5 850 EUR

Year: 2011
Mileage: 85 000 - 89 999
02 May 20:06 ,

Kia Venga -10

3 400 EUR

Year: 2010
Mileage: 300 000 - 349 999
24 Apr 19:48 , ,

KIA VENGA 1.4 -10

5 900 EUR

Year: 2010
Mileage: 90 000 - 94 999
To the top