Македонски | Shqip | English |

Berovo | Vehicles | Automobiles | Kia | cee´d

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


24 Nov 09:39 , ,

KIA CEED 1.6 CRDI PRV SOPSTVENIK

4 999 EUR

Year: 2011
Mileage: 200 000 - 249 999
24 Nov 09:39 , ,

KIA CEED 1.6 CRDI PRV SOPSTVENIK

4 999 EUR Намалена цена

Year: 2011
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Nov 20:48
Линк
, ,

KIA CEE'D Sporty Wagon

4 200 EUR

Year: 2008
Mileage: 110 000 - 119 999
19 Nov 21:28 , ,

KIA Ceed 2008 1.4, plin

4 400 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
12 Nov 18:24 , ,

Kia Ceed 1.6CRDI- 66KW 2007God.

3 750 EUR

Year: 2007
Mileage: 160 000 - 169 999
10 Nov 10:15 Store ,

KIA CEED FACELIFT 1.6 CRDI -10 NOVO

5 580 EUR

Year: 2010
Mileage: 160 000 - 169 999
04 Oct 19:09 , ,

KIA SEED 1.4 benzin- plin

1 EUR

Year: 2008
Mileage: 140 000 - 149 999
To the top