Македонски | Shqip | English |

Kavadarci | Vehicles | Automobiles | Kia | cee´d

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


25 Jan 21:39 Store ,

KIA CEED 1.6 crdi 90 ps

3 800 EUR

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
24 Jan 13:36
Линк
,

Kia Ceed 1.4 16v -08 105.000km full oprema

4 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 100 000 - 109 999
13 Dec 05:10 , ,

KIA CEED 1.4

2 800 EUR

Year: 2008
Mileage: 130 000 - 139 999
03 Oct 21:22 ,

KIA CEED 1.4 -08

6 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 120 000 - 129 999
26 Jul 10:15 , ,

Kia Ceed vo odlicna sostojba

4 200 EUR

Year: 2008
Mileage: 110 000 - 119 999
31 May 20:47 , ,

Kia Ceed 1.4 so 43.000 km -10

2 700 EUR

Year: 2010
Mileage: 40 000 - 44 999
28 Apr 11:45 , ,

Kia cee`d

3 700 EUR

Year: 2009
Mileage: 250 000 - 299 999
27 Dec 22:31 , ,

Kia Ceed

4 700 EUR

Year: 2009
Mileage: 150 000 - 159 999
To the top