Македонски | Shqip | English |

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


08 Dec 19:57 Automobiles , Strumica

KIA SPORTAGE 1.6 135hp VO EXTRA SOATOJBA

11 500 EUR

Year: 2012
Mileage: 120 000 - 129 999
26 Sep 14:22 Automobiles , Strumica

Kia Pikanto AVTOMATIK

2 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 110 000 - 119 999
29 Jun 19:08 Automobiles , Strumica , Vasilevo

Kia Sorento -03

Year: 2003
Mileage: 120 000 - 129 999
02 Jun 18:25 Automobiles , Strumica , Novo Selo

Kia Sportage -05

Year: 2005
Mileage: 190 000 - 199 999
28 Aug 20:52 Automobiles , Strumica , Novo Selo

Kia Sportage -05

Year: 2005
Mileage: 100 000 - 109 999
18 Apr 13:34 Automobiles , Strumica

Kia Sorento 2.5 4x4

7 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 190 000 - 199 999
10 Apr 21:48 Automobiles , Strumica , Vasilevo

KIA SPORTAGE 2.0 TNG 4×4

3 500 EUR

Year: 1999
Mileage: 120 000 - 129 999
27 Dec 22:00 Automobiles , Strumica , Vasilevo

KIA CARNEVAL

Year: 2002
Mileage: 140 000 - 149 999
13 Dec 20:37 Automobiles , Strumica , Vasilevo

Kia Clarius

1 000 EUR

Year: 1997
Mileage: 200 000 - 249 999
31 Oct 15:51 Automobiles , Strumica

Kia Ceed 1.4 / 109 ks CENATA NE E FIKSNA

4 300 EUR

Year: 2008
Mileage: 130 000 - 139 999
To the top