Македонски | Shqip | English |

Sveti Nikole | Vehicles | Automobiles | Lada | 1200

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


14 Jun 20:05 ,

Lada Riva 1.5

250 EUR

Year: 1999
Mileage: 70 000 - 74 999
31 May 18:54 , ,

LADA 1200

600 EUR

Year: 1980
Mileage: 100 000 - 109 999
08 Mar 14:47 , ,

Lada 1200

400 EUR

Year: 1983
Mileage: 15 000 - 19 999
24 Jun 12:56 ,

Specijalno pogrebalno vozilo

Year: 1993
Mileage: 55 000 - 59 999
28 Mar 22:51 , ,

Lada karavan

700 EUR

Year: 1992
Mileage: 120 000 - 129 999
09 Oct 14:05 ,

Lada 1200 karavan -82

Year: 1982
Mileage: 85 000 - 89 999
29 Feb 23:33 , ,

Lada 1200 karavan -86

500 EUR

Year: 1986
Mileage: 90 000 - 94 999
09 Oct 00:09 ,

LADA 1200 SO POMINATI 20000KM -87

500 EUR

Year: 1987
Mileage: 15 000 - 19 999
04 Oct 18:15 ,

LADA 1200 -70

Year: 70s
Mileage: > 500 000
To the top