Македонски | Shqip | English |

Sveti Nikole | Vehicles | Automobiles | Lancia | Dedra

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


14 Sep 21:44 ,

Lancia Dedra 1.8 bezin plin atest

500 EUR Намалена цена

Year: 1994
Mileage: 25 000 - 29 999
25 May 23:23 ,

Lancia Dedra 1.9 TDI LS

1 800 EUR

Year: 1996
Mileage: 170 000 - 179 999
04 Feb 18:55 , ,

Lancia Dedra so alarm itno

600 EUR

Year: 1995
Mileage: 200 000 - 249 999
13 Nov 16:35 ,

Lancia Dedra

1 400 EUR

Year: 1998
Mileage: 200 000 - 249 999
12 Jun 14:23 , ,

Lancia Dedra

650 EUR

Year: 1993
Mileage: 190 000 - 199 999
17 May 13:40 ,

Lancia Dedra

1 400 EUR

Year: 1998
Mileage: 130 000 - 139 999
08 Apr 11:54 , ,

Lancia Dedra

500 EUR

Year: 1994
Mileage: 25 000 - 29 999
01 Apr 16:55 ,

LANCIA DEDRA 1.8i - 94g

Year: 1994
Mileage: 190 000 - 199 999
19 Oct 22:35 , ,

LANCIA DEDRA TURBO DIZEL -95

Year: 1995
Mileage: 190 000 - 199 999
02 Oct 15:22 ,

Lancia Dedra 1.9 TDS -95

Year: 1995
Mileage: 200 000 - 249 999
To the top