Македонски | Shqip | English |

Berovo | Vehicles | Automobiles | Lancia | Phedra

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


25 May 01:55 ,

LANCIA PHEDRA

3 850 EUR

17 Apr 22:45 ,

Lancia phedra 2.2dizel 2005 7 sedišta

1 350 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
21 Apr 10:56 , ,

Lancia Phedra 2.2 JTD ili se menuva

3 500 EUR

Year: 2004
Mileage: 170 000 - 179 999
29 Dec 19:22 ,

Lancia Phedra

2 800 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
12 Sep 20:43 ,

LANCIA PHEDRA

4 000 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
25 May 13:47 , ,

Lancia Phedra 2.2jtd odlicna

3 500 EUR Намалена цена

Year: 2002
Mileage: 25 000 - 29 999
22 Aug 14:23 ,

Lancia Phedra 2.2 Hdi -02

3 500 EUR

Year: 2002
Mileage: 190 000 - 199 999
01 May 21:30 , ,

Lancia Phedra 2.2 dizel so full oprema -03

3 700 EUR

Year: 2003
Mileage: 250 000 - 299 999
27 Mar 13:53 ,

LANCIA PHEDRA -03 7 SEDISTA

3 700 EUR

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
To the top