Македонски | Shqip | English |

Berovo | Vehicles | Automobiles | Lancia | Zeta

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


05 Mar 18:14 ,

Lancia Zeta 2.1TDI

1 850 EUR

Year: 1999
Mileage: 250 000 - 299 999
19 Nov 09:25 ,

LANCIA ZETA 2.0JTD -99 MOZE I ZAMENA

2 000 EUR

Year: 1999
Mileage: 25 000 - 29 999
31 Oct 22:32 ,

Lancia Zeta -97

1 000 EUR

Year: 1997
Mileage: 190 000 - 199 999
07 Jul 17:53 ,

LANCIA ZETA 2.0 HDI -00

2 400 EUR

Year: 2000
Mileage: 20 000 - 24 999
To the top