Македонски | Shqip | English |

Berovo | Vehicles | Automobiles | Lexus | IS 250

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


25 Jul 00:36 , ,

lexus is 250

Year: 2008
Mileage: 140 000 - 149 999
06 Feb 12:00 , ,

Lexus IS 250 sedan -08

9 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 140 000 - 149 999
22 Oct 10:33 ,

LEXUS IS 250

7 000 EUR Намалена цена

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
30 Sep 20:42 , ,

Lexus IS 250

9 700 EUR

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
15 May 14:20 , ,

Lexus IS 250 sport Moze zamena

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
05 Mar 17:22 , ,

Lexus IS 250

13 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 110 000 - 119 999
12 May 12:12 , ,

Lexus IS 250

15 000 EUR

Year: 2007
Mileage: 100 000 - 109 999
To the top