Македонски | Shqip | English |

Berovo | Vehicles | Automobiles | Lexus | IS-серии

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


26 Jul 12:56 ,

lexus is200 mnogu zacuvana

2 500 EUR

Year: 2000
Mileage: 190 000 - 199 999
25 Jul 00:36 , ,

lexus is 250

Year: 2008
Mileage: 140 000 - 149 999
23 Feb 18:06 , ,

LEXUS IS220d Business Luxury -07

7 499 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
06 Feb 12:00 , ,

Lexus IS 250 sedan -08

9 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 140 000 - 149 999
09 Sep 13:42 ,

Leksus Is 220 dizel

7 900 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
31 Mar 17:50 ,

Lexus Is 220 Disel uvezen od Svajcarija

11 900 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Mar 15:08 ,

LEXUS IS 220d desen volan

3 000 EUR

Year: 2007
Mileage: 250 000 - 299 999
22 Oct 10:33 ,

LEXUS IS 250

7 000 EUR Намалена цена

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
30 Sep 20:42 , ,

Lexus IS 250

9 700 EUR

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
28 Jul 15:40 ,

LEXUS IS 300h

19 500 EUR Намалена цена

Year: 2013
Mileage: 140 000 - 149 999
To the top