Македонски | Shqip | English |

Sveti Nikole | Vehicles | Automobiles | Lexus | IS-серии

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Yesterday 23:15 ,

Lexsus IS 300h f sport

22 000 EUR

Year: 2013
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 14:02 , ,

LEXUS IS 250 V6 153kw -06 LUXORY SPORT FUL

5 900 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Feb 18:06 , ,

LEXUS IS220d Business Luxury -07

7 499 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
06 Feb 12:00 , ,

Lexus IS 250 sedan -08

9 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 140 000 - 149 999
05 Feb 03:40 ,

2018 Lexus LS 500

16 130 EUR

Year: 2018
Mileage: 10 000 - 14 999
09 Nov 16:03 ,

Lexus is300h 2014 85000km

25 000 EUR

Year: 2014
Mileage: 80 000 - 84 999
09 Sep 13:42 ,

Leksus Is 220 dizel

7 900 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
31 Mar 17:50 ,

Lexus Is 220 Disel uvezen od Svajcarija

11 900 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Mar 15:08 ,

LEXUS IS 220d desen volan

3 000 EUR

Year: 2007
Mileage: 250 000 - 299 999
To the top