Македонски | Shqip | English |

Kičevo | Vehicles | Automobiles | MINI | Cooper D

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Yesterday 15:57 , ,

Mini Cooper D 1.6 80kw 109 ks -08

5 900 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
25 Feb 17:25 , ,

Mini Cooper D 1.6 80 kw 109 ks -08

6 100 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
28 Jan 09:47 ,

Mini Cooper D -11

Year: 2011
Mileage: 110 000 - 119 999
03 Dec 14:54 , ,

Mini Cooper D 1.6 d bmw motor so 6 brzini

6 300 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
02 Nov 20:49 , ,

Mini Cooper -09 fabrika

Year: 2009
Mileage: 140 000 - 149 999
17 Sep 22:08 ,

Mini Cooper D 1.6 -08

Year: 2008
Mileage: 130 000 - 139 999
04 Sep 19:25 ,

MINI COOPER D 1.6D KOZHA 174000km NOV MAKS AUTO

Year: 2009
Mileage: 170 000 - 179 999
30 Aug 10:29 ,

Mini Cooper D 1.6HDI

4 999 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
To the top