Македонски | Shqip | English |

Valandovo | Vehicles | Automobiles | MINI | Cooper D

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


26 May 03:34 , ,

Mini Cooper D 1.6 80kw 109 ks -08

5 700 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
25 May 19:41 , ,

Mini Cooper D 1.6 d bmw motor so 6 brzini

5 600 EUR Намалена цена

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
25 May 18:25 , ,

Mini Cooper D 1.6 80 kw 109 ks -08

6 100 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
27 Apr 16:08 ,

Mini Cooper 1.6d

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
28 Jan 09:47 ,

Mini Cooper D -11

Year: 2011
Mileage: 110 000 - 119 999
02 Nov 20:49 , ,

Mini Cooper -09 fabrika

Year: 2009
Mileage: 140 000 - 149 999
17 Sep 22:08 ,

Mini Cooper D 1.6 -08

Year: 2008
Mileage: 130 000 - 139 999
04 Sep 19:25 ,

MINI COOPER D 1.6D KOZHA 174000km NOV MAKS AUTO

Year: 2009
Mileage: 170 000 - 179 999
30 Aug 10:29 Store ,

Mini Cooper D 1.6HDI

4 999 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
08 May 09:16 ,

Mini Cooper D 1.6

8 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
To the top