Македонски | Shqip | English |

Valandovo | Vehicles | Automobiles | MINI | Cooper S

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


23 May 22:57 , ,

MINI COOPER S benzin/plin

1 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
24 Nov 02:26 ,

Mini Cooper S 1.6 i Turbo

6 800 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
14 Nov 13:49 , ,

MINI COOPER S

4 300 EUR

Year: 2002
Mileage: 150 000 - 159 999
13 Nov 09:38 , ,

Mini Cooper S

3 800 EUR

Year: 2003
Mileage: 190 000 - 199 999
05 Nov 13:33 ,

Mini Cooper

Year: 2004
Mileage: 190 000 - 199 999
26 Jul 01:37 , ,

Mini Cooper

3 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
28 Jun 16:37 , ,

Mini cooper S

5 200 EUR

Year: 2004
Mileage: 180 000 - 189 999
13 Jun 20:13 ,

MINI Cooper S vo odlicna sostojba od Shvajcarija

5 400 EUR Намалена цена

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Apr 11:55 ,

Mini Cooper S Turbo

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
To the top