Македонски | Shqip | English |

Valandovo | Vehicles | Automobiles | MINI | ONE

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


22 May 10:03 Store , ,

MINI ONE 1.4I -09 ODLICNA SOSTOJBA

5 290 EUR

Year: 2009
Mileage: 160 000 - 169 999
22 May 07:47 Store , ,

MINI ONE 1.4 Dizel UNIKAT

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
21 May 06:14 ,

Mini Cooper one -03 klima

Year: 2003
Mileage: 150 000 - 159 999
20 May 19:23 ,

MINI ONE -06 1.4 BENZIN

4 300 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
21 Mar 14:58 ,

Mini Cooper One 1.4

Year: 2009
Mileage: 160 000 - 169 999
25 Feb 18:50 ,

MINI ONE 1.4

8 000 EUR

Year: 2010
Mileage: 30 000 - 34 999
14 Feb 12:43 , ,

Mini Cooper One

6 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 100 000 - 109 999
15 Jan 17:49 , ,

Мini One 1.4 -08

7 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 5 000 - 9 999
To the top