Македонски | Shqip | English |

Kumanovo | Vehicles | Automobiles | Mazda | CX-5 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


24 Jul 18:01 Automobiles , Skopje , Aerodrom

Mazda cx-5 2.2 revolution 4x4

16 900 EUR Намалена цена

Year: 2014
Mileage: 110 000 - 119 999
29 May 14:38 Automobiles , Skopje , Karposh

Mazda CX 5 2.2 AWD

17 900 EUR Намалена цена

Year: 2013
Mileage: 130 000 - 139 999
11 Feb 14:43 Automobiles , Bitola

Mazda CX-5 2.0i AWD Revolution SD Automatic

22 000 EUR

Year: 2012
Mileage: 100 000 - 109 999
02 Apr 21:48 Automobiles , Skopje , Centar

Mazda CX-5 -15

Year: 2015
Mileage: 15 000 - 19 999
08 Feb 00:24 Automobiles , Skopje , Centar

Mazda CX 5 -15

34 000 EUR

Year: 2015
Mileage: 10 000 - 14 999
To the top